Policie hledá nálezce mobilu

Ilustrační foto.

PŘÍBRAM – Příbramští policisté řeší případ krádeže mobilního telefonu, který ukradli mladé ženě 8. května kolem druhé hodiny v noci. Tato událost se ale v krátké době vyřešila, neboť mobil  v ten samý den neznámý muž, který přijal na tento telefon hovor, na který volala příbuzná mladé ženy.

„S ní se také domluvil o místě a způsobu předání telefonu. To se pak dle domluvy obou stran uskutečnilo 8. května v 11 hodin dopoledne na sídlišti u pobočky knihovny, kde si telefon převzal strýc majitelky telefonu,“ uvedla policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Z důvodu zadokumentování tohoto případu by policisté rádi hovořili s mužem, který telefon našel a rodině předal. Jednalo se o muže ve věku 55 – 60 let s šedivými vousy, silnější postavy, vysokého 185 cm. Na sobě měl zelené triko a béžovou vestu, kraťasy pod kolena a na hlavě klobouček.

Příbramští policisté proto žádají samotného nálezce, aby je kontaktoval na telefon: 739 301 770, případně svědci, pokud muže znají a vědí, kde se zdržuje, aby kontaktovali policisty.

Komentáře