Policie hledá muže, který měl sexuálně obtěžovat ženu v Příbrami IV

PŘÍBRAM – Kriminalisté z Příbrami se velmi intenzívně věnují případu, který se stal 9. října kolem druhé hodiny v noci.

Do jednoho z bytových domů v ulici Čs. armády na Příbrami IV vešel za mladou ženou neznámý muž a začal jí sexuálně obtěžovat. Žena se naštěstí ubránila, a poté, co začala volat o pomoc, na kterou zareagoval jeden z nájemníků, muž utekl.

Podle popisu se mělo jednat o muže ve věku 30 – 40 let, střední postavy, vysokého cca 160 cm. Měl krátké, světle hnědé vlasy – po stranách vystříhané. Na tvářích byl lehce zarostlý – údajně nepatrné světlejší strniště. Zda se jedná o českého občana nebo cizince není zřejmé, při činu muž vůbec nijak nekomunikoval.

Kriminalistům se ve spolupráci s napadenou ženou podařilo vytvořit pravděpodobnou podobu muže – identikit, a současně zajistit i kamerový systém, který jej zachycuje uvnitř domu i před ním.

Policisté po celou dobu, tedy od oznámení činu, až do současné doby, prováděli opatření a prověřovali vytipované osoby, i podle sestaveného identikitu. Do současné doby se ale nepodařilo muže ztotožnit. 

Z tohoto důvodu žádáme o pomoc i veřejnost. Pokud by jej někdo poznal, věděl, kde se tento muž zdržuje, ať kontaktuje policisty na tísňové lince 158.

Komentáře