Turnaj O pohár starosty města zná své vítěze

Foto: město Příbram

PŘÍBRAM – Ceny desátého ročníku turnaje v malé kopané jsou rozdány. Turnaje se zúčastnilo celkem dvanáct týmů chlapců a dívek.

Akce se uskutečnila ve čtvrtek 4. listopadu ve sportovní hale. Jednalo se už o 10. ročník turnaje v malé kopané, který je určen pro žáky 6. a 7. ročníků příbramských základních škol. V letošním roce se turnaje zúčastnily všechny příbramské školy, hrálo osm týmů chlapců a čtyři družstva dívek.

„Po roční pauze jsme se opět sešli u tohoto turnaje. Osobně jsem byl překvapen ze hry dívčích týmů, kde bylo vidět, že fotbal není pouze klučičím sportem. Některé zápasy dívek dokonce nabídly mnohem více akce. Všem zúčastněným, jak dívkám, chlapcům, tak realizačním týmům děkuji za účast na tomto turnaji a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů,“ uvedl po předávání cen starosta města Jan Konvalinka.

Celkem se při turnaji odehrálo šestadvacet zápasů. Prvenství v kategorii dívek si odnesl tým ze Základní školy Březové Hory, kategorii chlapců rozhodly penaltové rozstřely a putovní pohár získalo družstvo ze Základní školy Bratří Čapků. Turnaj se odehrál za přísných protiepidemických opatření s vyloučením divácké veřejnosti

Komentáře