Podpořte Hornické muzeum v participativním rozpočtu Středočeského kraje

Ševčinský důl.

PŘÍBRAM – Participativní rozpočet, tedy část peněz na veřejně prospěšné projekty, které navrhují sami lidé, má dne suž celá řada měst a obcí. Svůj má ale i Středočeský kraj. Do něj je letos mezi jinými projekty přihlášený i ten z Hornického muzea Příbram na obnovu nádvoří Ševčinského dolu.

Jeho cílem je zušlechtění areálu Ševčinského dolu, tak, aby mohl poskytnout nejen návštěvníkům muzea, ale i široké veřejnosti co nejvlídnější zázemí pro trávení volného času. Více informací o projektu a možnosti jeho podpory se dozvíte po rozkliknutí.

Na začátku roku Hornické muzeum Příbram díky podpoře Středočeského kraje zmodernizovalo pokladnu Ševčinského dolu a rádo by v dalších úpravách pokračovalo i v exteriéru. Záměrem projektu, který nyní sbírá podporu veřejnosti, je osadit venkovní prostranství novými lavičkami a zábavně vzdělávacími herními prvky pro děti, vybudovat zastřešené altány a přidat další odpadkové koše. Cílem je přinést nové možnosti vzdělávacího a relaxačního vyžití nejen pro návštěvníky muzea, ale i pro širokou veřejnost z Příbrami a okolí.

Pokud se Vám náš projekt líbí, podpořte jej do 31. 3. prostřednictvím tlačítka „líbí se mi“ na níže uvedeném odkazu, kde si můžete také přečíst podrobnější informace o projektu a jeho rozpočtu: https://mujkraj.kr-stredocesky.cz/galerie-p…/5I197UqY1WOEgML

Nádvoří Ševnčínského dolu.

Komentáře