Parkování na Nováku bude od června za peníze

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Pod areálem minigolfu na Novém rybníku vybudovalo město na asfaltové ploše nové parkoviště pro návštěvníky koupaliště. Zatím se na něm parkuje zdarma, ale za pár dní se to změní.

Parkoviště vzniklo na místě bývalých tenisových kurtů a byl k němu vybudovaný i nový vjezd mezi areálem Drupolu a minigolfem. Od 1. června se ale na něm bude za parkování platit.

Pokud se chystáte do areálu Nového rybníka za odpočinkem, sportem či zábavou, můžete bez obav přijet i autem. Pro návštěvníky bylo vybudováno přímo pod minigolfem nové asfaltové parkoviště. Prozatím se zde parkuje zdarma, ale od 1. června to bude již za poplatek.

Poplatek za parkování se bude platit prostřednictvím automatu stejně jako na jiných místech ve městě. Za hodinu parkovného řidiči zaplatí 20 Kč, celodenní parkovné vyjde na 50 korun. Parkovací lístek musí být umístěn za oknem automobilu na viditelném místě tak, aby byl v případě kontrol, které bude provádět Městská police města Příbram, dobře viditelný.

Návštěvníci koupaliště mají možnost zaparkovat také v prostoru „Na Flusárně“, vedle kruhového objezdu a čerpací stanice a také na parkovišti vedle Drupolu, za kruhovým objezdem směrem na Milín. Tyto plochy jsou pro řidiče prozatím zdarma.

 

Komentáře