Otevře skatepark místostarostka na skatu? Možná ano!

PŘÍBRAM – Příští pátek odpoledne čeká nový skatepark jeho slavnostní otevření. Proto se v něm dnes ráno sešli místostarostka Alena Ženíšková, ředitel SZM Jan Slaba nebo moderátor Marcel Forejt a další, aby doladili program slavnostního otevření.

To se uskuteční v pátek 27. 4. od 15 hodin budou na něm vidět nejrůznější ukázky profesionálních jezdců, kteří i zájemce z řad veřejnosti nějaké triky naučí a samozřejmě si hlavně nový skatepark budou moci vyzkoušet jak děti, mládež, tak i dospělí.

Z důvodu předpokládaného velkého zájmu bude příští pátek otevřena pro vstup do areálu pouze brána nejblíže k Junior klubu a nikoli hlavní brána uprostřed oplocení. „Chceme tak zabránit chaotickému pobíhání například dětí, které by se tak mohly připlést třeba při exhibici do cesty některému z jezdců,“ uvedla místostarostka Alena Ženíšková, s tím, že samozřejmě bude na místě i zdravotník, pro případné ošetření zranění.

Ta ostatně přijala za svůj i návrh ředitele Sportovních zařízení města Příbram Jana Slaby, aby park otevřela přestřižením pásky, nebo spíš jejím protržením při jízdě na skatu. „Skate vlastním, to abych začala po večerech trénovat,“ dodala s úsměvem. Ale jak je známo, má ráda výzvy, takže uvidíme, zda tento nápad bude realizován. Šance je dost veliká…

Komentáře