Open pařba v Junioru se ruší

Open pařba v Junioru se odkládá, je potřeba ho ještě dotáhnout...

PŘÍBRAM – Poslední zářijovou sobotu se měla v Junior klubu po dvou letech opět konat hudební akce. Radnice tak chtěla symbolicky završit jeho dvouletou rekonstrukci za zhruba 13 miliónů korun. Bohužel dnes vedení města oznámilo, že pařba v Junior klubu se z technických důvodů ruší, protože je potřeba ještě stavební práce dotáhnout.

„Věřili jsme, že se nám to nakonec podaří, ale vzhledem k tomu, že při dnešní kontrolní prohlídce stavby byly zjištěny nedostatky, které nebude možné do sobotního dne odstranit, musíme s politováním oznámit, že se plánovaná Opening party 29. 9. v Junior klubu ruší,“ uvedla tisková mluvčí města Pavlína Svobodová. Původně měl mít klub na otevírací akci výjimku, bohužel kvůli zajištění bezpečí a zdraví návštěvníků není možné akci uspořádat, uvádí se v tiskové zprávě z radnice.

Celá záležitost je o to smutnější, že dle uzavřené smlouvy měla být stavba dokončena už v červnu. Akce tak působí dojmem, že se měla konat jen proto, aby se rádoby otevření klubu stihlo ještě před komunálními volbami.

Komentáře