Nová parkovací místa a hnízdo pro kontejnery

Ilustrační foto.

PŘÍBRAM – Technické služby Příbram v těchto dnech dokončily ve Strakonické ulici na Zdaboři nové „hnízdo“ na kontejnery pro tříděný odpad.

„Udělali to moc pěkné, je to funkční a přitom to nehyzdí okolí,“ řekla Růžena, jedna z obyvatelek této ulice. „Dříve kontejnery stály na trávě a nevypadalo to tak dobře, technické služby si za to zaslouží pochvalu,“ ještě dodala. Jak se nám podařilo zjistit ve výstavbě „hnízd“ se bude pokračovat.

V budování nových hnízd pro kontejnery na třídění odpadu budeme pokračovat i na dalších místech, hned jak se nám uvolní stavební kapacity, které teď máme na stavbě nových parkovacích míst v ulici Pod Haldou a u lékárny v ulici Politických vězňů,“ uvedl ředitel Technických služeb Příbram Pavel Mácha.

V ulici Politických vězňů vzniknou maximálně čtyři nová parkovací místa. Ty vznikají na místě, kde auta stejně nelegálně parkovala na trávníku, čímž dojde k legalizaci těchto míst.

Další výstavba parkovacích míst je i v ulici Pod Haldou, kde by mělo být tímto způsobem vybudováno zhruba osm parkovacích míst.

  

Komentáře