Nejznámější české DJky v zahrají příští týden v Březnici

DJ Lucca zdroj: Facebook

BŘEZNICE – K podzimu v Březnici už tradičně patří festival Elektro Kačeři. Příští sobotu na něm v místním kulturním domě vystoupí čtyři známé české DJky. Dámám bude dominovat jméno jedné z nejznámějších a nejlepších českých žen za pultem – DJ Lucca.

Manželka hudebníka a člena skupiny Lucie Michala Dvořáka pravidelně vystupuje na největších českých akcích a party po celé Evropě. Letos se poprvé představí také na Kačerech v Březnici. Další DJkou , která představí svůj hudební um je DJ Lady A. O ní je v současnosti velmi slyšet, je nejen stálou DJkou oblíbeného klubu Retro music hall, ale i rádia Evropa 2. Lady A se představí ve speciálním závěrečném setu. Z Prahy opět po roce dorazí DJane Kao Oui. Příbramský region bude zastupovat DJka Deny z příbramského Color baru.

Letošní Elektro Kačeři budou speciální, nejen dámským osazenstvem, ale návštěvníci se mohou těšit na nový zvuk a světelnou a laser show, mnoho dekorací, stolní fotbálky a další překvapení.  Předprodej vstupenek probíhá v březnické knihovně, v Příbrami v Cowárně, nebo na emailu info@kaceri-festival.cz. Všechny informace naleznete na webu www.kaceri-festival.cz nebo na Facebooku.

Komentáře