Na Novém rybníku se chystají superhry

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Program nejen pro děti ale také pro dospělě připravují na konec července pod názvem Superhry v areálu Nového rybníku. Kromě hudby, tance a zábavy si návštěvníci užijí nejrůznější adrenalinové atrakce, turnaj v lidském stolním fotbálku o zajímavé ceny, noční světelnou Flyboard show a mnoho dalšího. 

 „Rád bych všechny pozval na sportovně zábavný super den na Novák. Akce Superhry! začíná ve 14:00, od 14:30 startuje turnaj ve stolním fotbálku, který ale ten malý stolní pouze imituje. Tenhle má 14 x 8 metrů a hráči jsou v něm samotnými figurkami v poli, připevněni za ruce k tyči, kdy pohybovat se mohou pouze do stran. Bude to určitě velká zábava i dobrá podívaná,“ přibližuje začátek akce Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram.

Vstup na akci je zdarma, adrenalinové atrakce jsou zpoplatněné jednorázovým vstupem, turnaj zápisným. Zametač, Shoď ho, Nafukovací stěna moucha, Lovec světla, Bungee running a další atrakce budou v rámci celodenního pasu k dispozici od 14:00 do 19:00. Cena pasu je 70 Kč na osobu. S celodenním pasem budou mít návštěvníci zdarma vstup na Adventure golf a do tvořivých dílniček, kde si děti vyrobí sádrové superhrdinské magnetky, škrabošky a další drobné dárečky.

Nebude chybět ani turnaj v lidském stolním fotbálku, který je určený pro šestičlenné týmy, zápisné činí 100 Kč za tým a je potřeba se předem registrovat na tel.: 702 092 480. Pro vítěze turnaje je kromě věcných darů připravena také speciální cena, a to ručně malovaná figurka Groota z limitované kolekce, která se nedá koupit a je vytvořena pouze pro Superhrdinský Novák 2022.

Součástí bohatého doprovodného programu je hudební vystoupení kapely Big’O’Band, fotokoutek, odkud si návštěvníci odnesou na památku fotografii v superhrdinském stylu a bude odhalena další unikátní dřevěná socha superhrdiny. Na závěr akce rozsvítí nebe exkluzivní světelná flyboard show. Flyboarding si bude také možné po celý den na vlastní kůži vyzkoušet.

Program akce končí něco málo po 21. hodině a kdo nebude mít dost, je srdečně zván na navazující promítání v letním kině – Doctor Strange v mnohovesmíru šílenství – vstupenky v předprodeji jsou za 130 Kč, na místě potom za 150 Kč.  

Komentáře