Na Nováku potečou Svatomartinská vína proudem

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Na sv. Martina tedy 11. 11. od 11:11 se v areálu Nový rybník koná první ročník akce Svatomartinská vína na Nováku s vinným koštem, husími specialitami a živou hudbou.

Sportovní zařízení města Příbram všechny srdečně zvou na první ročník prodejní akce Svatomartinská vína na Nováku. Ochutnat a koupit bude možné Svatomartinská a mladých vín a husí speciality v podobě lokšů s trhaným husím masem, husími játry nebo tortill s trhaným husím masem.

O hudební doprovod na akci se postará pěvecký sbor ZUŠ Příbram a dále saxofonový kvartet MAR SAHAR. „Akce startuje v 11:11, kdy již bude SeZaM bistro vydávat připravené speciality. Nabízí se tak perfektní příležitost, kam zajít na oběd. Už od dopoledne budou připraveni také vinaři a hudební program startuje v 15:00. Předpokládaný konec akce je v 18:00 nebo dle nálady návštěvníků,“ zve na akci Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram. Na akci je potřeba dodržovat současná nařízení vlády, tedy účastníci musí být buď očkování, mít platný negativní test a nebo doložit, že prodělali covid, tedy že d prvního pozitivního POC antigenního testu na přítomnost antigenu viru SARS-CoV-2 nebo RT-PCR testu na přítomnost viru SARS-CoV-2 neuplynulo více než 180 dní.

Vstup na košt je 50 Kč za osobu a vratná záloha 100 Kč na skleničku. Začátkem prosince by se také po roční covidové pauze měla konat tradiční akce Čertovský Novák. Osud této akce je však ještě nahnutý, vzhledem k mimořádným opatřením.

Komentáře