Na městské rekreační chatě Grantit se chystají změny

Městská chata Granit na Šumavě.

ZADOV/PŘÍBRAM – O opravenou městskou rekreační chatu Granit je zájem. Lidé, kteří na ní chtějí strávit pobyt, si mohou od 1. září rezervovat termíny na prosinec a celý rok 2023. Od 1. prosince dojde také ke změně ceníku ubytování. Ten nově rozdělí rok do tří sezon – zima, léto a mimosezona.

 Rezervovat si pobyt na přelom roku, včetně Vánoc a Silvestra bude možné od 1 září v rezervačním systému chaty granit  ZDE nebo telefonicky na tel.: 601 390 678. „Kdo nechce čekat na zimu, může si pobyt samozřejmě rezervovat i nyní nebo na podzim. Chata Granit je v provozu celoročně a o aktivity všeho druhu není na Šumavě nouze,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram a dodává, že pobyty, které byly v roce 2021 rušeny z důvodu rekonstrukce, jsou již plně nahrazeny a vyčerpány. Žádné termíny tak nyní nejsou přednostně bookovány.

S ohledem na celkový růst nákladů na provoz z důvodu zdražování energií, dopravy, vody apod., upravuje chata Granit ceník ubytovacích služeb s platností od letošního 1. prosince. Celý rok bude nově rozdělený do tří sezon, zdražování se bude týkat letní a zimní sezony, ceny ubytování v mimosezoně se prozatím SZM Příbram rozhodly zachovat a udělat tak vstřícný krok směrem k návštěvníkům.

Komentáře