Město představilo plán zakázek na příští rok

Ilustrační foto: MěÚ Příbram

PŘÍBRAM – Odbor práva a veřejných zakázek uspořádal druhé setkání Meet the buyer, tedy představení plánu investičních zakázek roku 2021.

Setkání se s ohledem na aktuální epidemiologickou situaci uskutečnilo online. K přenosu se přihlásilo dvanáct potencionálních dodavatelů. Představeny byly zakázky přesahující částku 500 tisíc korun. „Cíle tohoto projektu jsou dva. Firmy si při zájmu o realizaci jednotlivých zakázek mohou lépe rozvrhnout činnost následujícího roku a na druhé straně město si s předstihem zajišťuje zájem dodavatelů. Těší nás, že i přes zvolený online způsob byl mezi dodavateli o prezentaci zájem,“ uvedl starosta města Jan Konvalinka.

V prezentaci, kterou je možné prostudovat na webových stránkách města, bylo představeno více než 50 projektů, jejichž realizace je naplánována na rok 2021 a první část roku 2022. Na stejném odkazu je umístěna i samotná videoprezentace, stejně jako dotazník, který je možné vyplnit do pátku 11. prosince. Dotazník je pro město velmi důležitou zpětnou vazbou od potencionálních dodavatelů při dalších přípravách zakázek.

Prezentace a videoprezentace: https://pribram.eu/files/post/100174/Prezentace%20MTB%202021.pdf

Dotazník: https://www.survio.com/survey/d/S7N6F1P7Y9S8B7W9N

Komentáře