Město obnoví dvanáct zastávkových přístřešků

PŘÍBRAM – Ještě v letošním roce by mělo dojít k obnově dvanácti přístřešků na autobusových zastávkách. Měly by být zhotovené v jednotné formě jako je například k vidění na zastávce „Zdaboř Nemocnice“.

Součástí zakázky je i název zastávky na skle.

Novou podobodu by měly mít zastávky Sevastopolské náměstí, Zdaboř Fialka, Školní ulice u III.polikliniky, Školní u kruhového objezdu a Školní v obou směrech u ZŠ, dále v ulici Osvobození u II. polikliniky, na Drkolnově v ulici Jana Drdy, v Žežické a Rožmitálské ulici a Seifertově ulici u budovy archivu. Přesný popis míst ZDE.

Zastávka ve Školní ulici u základní školy, která má být vyměněna.

Přístřešky vyrobí a namontuje společnost STREETPARK s.r.o z Třebíče za cenu 1 838 729,- korun bez DPH, která vzešla jako vítěz z výběrového řízení na tuto zakázku. Průměrně tak jeden zastávkový přístřešek vyjde na více jak 150 tisíc korun bez DPH.

Zajímavé také je, že se do soutěže přihlásila společnost STREETPARK s.r.o jako jediná a přesto byla radou města vybrána. V podobném případě, kdy se například do soutěže na dokončení Junior klubu, také přihlásila jediná firma, rada města zakázku zrušila a vypsala ji znovu.

Podle podepsané smlouvy by měly být práce na obnově zastávkových přístřešků hotové do konce listopadu letošního roku. Celé znění smlouvy najde ZDE.

Již tři roky zavřený Junior klub v Příbrami.

Komentáře