Kino zve děti na začátku prázdnin na oblíbené animáky i novou marvelovku

PŘÍBRAM – Konec školního roku se nezadržitelně blíží a na školáky myslí i v příbramském kině. Na poslední školní den i na první den letních prázdnin proto pro ně připravili speciální promítání za zvýhodněné vstupné.

Ve čtvrtek 30. 6. se bude od 13 hodin promítat film Myši patří do nebe, který bude k vidění i v pátek 1. 7. a to ve 14 hodin. Druhým filmem v první den prázdnin, na který mohou děti vyrazit, bude úspěšných dobrodružný snímek Ježek Sonic 2 natočený podle populárních videoher. Na všechna tři promítání se platí zvýhodněné vstupné 50 korun.

Ale i další promítání budou zaměřená na dětského diváka. Ještě hned v pátek od 17 hodin, ale už za klasické vstupné, kino zve na animovanou komedii Mimoni 2. Ta bude na programu i v neděli a v dalších dnech můžete vyrazit na čtvrté Thorovo dobrodružství pod názvem Thor: Láska jako hrom nebo druhou červencovou neděli animák Rakeťák, který přináší další dobrodružství oblíbeného hrdiny série Příběh hraček Buzze Rakeťáka. Ten bude k vidění v neděli 10. července v 16 hodin.

Komentáře