Děti čeká v sobotu na Novém rybníku bohatý program

V rámci oslav Dne dětí si bude možné vyzkoušet i wakeboard.

PŘÍBRAM – Sportovní zařízení města Příbram (SZM) připravila pro děti i jejich rodiny velkolepou oslavu Dne dětí, která se uskuteční v sobotu 1. června od 10 do 18 hodin v areálu Novák. Vstup na akci je zdarma a slibuje bohatý program plný zábavy a nových zážitků.

Návštěvníci se mohou těšit na tematické zóny generálního partnera Generali Česká pojišťovna, tvořivé dílničky a skákací hrad. Jedním z hlavních lákadel bude možnost vyzkoušet si wakeboarding, novinku v nabídce areálu. „Sportovní nadšenci si také přijdou na své při exhibici profesionálních parkuristů, která začne ve 13.00 na parkurovém hřišti, následovaná parkurovým workshopem od 13.30,“ zve na akci ředitel SZM Jan Slaba.

Pro malé tanečníky je připravena minidisco na kamenném pódiu, která se koná od 13.30. Kulturní zážitek nabídnou žáci ZUŠ A. Dvořáka, kteří od 14.00 vystoupí v rámci tradičního programu „Děti hrají dětem“. Milovníci zvířat si budou moci užít jízdu na koních, a to od 14.00 v prostorech za letním kinem.

Velkou novinkou letošního Dne dětí bude představení projektu „PasSport léto 2024“, který bude slavnostně zahájen právě při této akci.

Komentáře