Autokino si o víkendu připravilo projekci pro děti a milovníky hudebních filmů

PŘÍBRAM – V sobotu 16. května se v Příbrami uskuteční druhé promítání autokina. Tentokrát se svého filmu dočkají i nejmenší diváci.

Premiérové promítání autokina na parkovišti pod Svatou Horou jsme si užili v sobotu 9. května. V sobotních promítáních se bude pokračovat až do konce měsíce. „První promítání proběhlo bez zásadních komplikací. Zvuk do automobilů byl kvalitní, automobily rozestavěny tak, aby každý viděl. Myslím, že si promítání všichni užili a pro nás jako pořadatele byla velmi příjemná slova díků, která jsme po promítání vyslechli do diváků,“ hodnotí akci Martin Straka z městského kulturního centra.

Na sobotu 16. května jsou připravena hned tři promítání. Od 14 hodin je na programu Ovečka Shaun ve filmu, kterou si zcela jistě užijí nejmenší diváci. Následovat bude od 17 a 21 hodin projekce filmové novinky Yesterday. „Projekt autokina byl dobrým počinem. Sám jsem byl v autokinu poprvé a vše fungovalo skvěle, mohu tedy jen doporučit,“ dodal starosta města Jan Konvalinka.

Prostor parkoviště pod Svatou Horou nebude pouze o promítání. Na středu 20. května je právě zde připraveno divadelní představení Bratři v tričku. V sobotu 23. května se pak můžete těšit na filmový hit Ženy v běhu. Poslední květnová sobota nabídne snímky dva – od 17 hodin nás čeká snímek Vlastníci, který je oceněný Českým lvem a ve 21 hodin bude promítán film vybraný veřejností.

Vstupenky jsou k dispozici na portále www.goout.cz.

Komentáře