V pondělí se bude diskutovat o případné zástavbě na Fantově louce. Stavět tam chce i radní Holý

Fantova louka.

PŘÍBRAM – V pondělí 16. května od 17 hodin se v Estrádním sále Kulturního domu Příbram bude konat veřejné setkání, jehož tématem bude projednání budoucnosti rozvojové lokality Fantova louka, o které se v poslední době hodně diskutuje.

Téma zástavby na Fantově louce bylo tématem i posledního zastupitelstva, kde se vedly bouřlivé diskuze o tom, proč město neseznámí se záměry zástavby veřejnost. „Při setkání budou shrnuty základní informace a představeny aktuální platné materiály, jako je územní plán a platná studie dané lokality. Na setkání jsou přizváni také majitelé dotčených pozemků. V závěru setkání bude vyhrazen čas na dotazy,“ říká místostarosta Martin Buršík (za ANO).

Jedním developerů, kteří chtějí stavět na Fantově louce je i radní Jíří Holý (ANO) se svou firmou, který v tomto směru čelí dlouhodobě kritice ve smyslu střetu zájmů, protože je zároveň zastupitel pověřený vyjednáváním změn územního plánu města. Ten ale naopak stále tvrdí, že ve střetu zájmů není. Tak uvidíme, v jaké roli se pondělního setkání zúčastní. Zda jako radní a zastupitel, či jako developer mají zájem stavět na Fantově louce?

Tématu Fantovy louky jsme se věnovali už dříve:

 

Komentáře