Příbram už potřetí ovládne studentský festival Odraz

Foto: archiv pořadatelů

PŘÍBRAM – Studentský festival Odraz už potřetí představí mezi čtvrtkem 22. a nedělí 25. června desítky uměleckých počinů i množství vzdělávacích či aktivistických projektů. Tato rozmanitá událost přiláká do centra města nepřeberné množství vystupujících, kteří nabídnou širokou škálu uměleckých projevů. Orchestrální skladby, kapely, divadelní představení, tanec, poezie, besedy, workshopy a mnoho dalšího vás čeká na festivalu Odraz.

Odraz opět přinese svou neotřelou energii do středu města. Výstavy budou hostit Pražskou ulici a koncerty se uskuteční na náměstí T. G. Masaryka a v legendárním klubu Junior. Tento festival si rozhodně zapište do kalendáře, pozvěte své přátele a připravte se na vysoce atraktivní program!

Čtvrtek 22. června bude zahájen vernisáží a open-air koncertem na náměstí T. G. Masaryka. V tento den se můžete těšit na vystoupení GymBand, Ladies a Shizzle Orchestra. Po koncertech bude následovat promítání v čajovně a neformální zakončení prvního dne festivalu, které bude pokračovat v afterparty.

V pátek 23. června se uskuteční swap v čajovně, kde si budete moci vyměnit různé předměty. Dále budou probíhat workshopy zaměřené na problematiku bydlení a městskou zeleň, spolu s tvorbou pocitové mapy. Večer se přesunete do Junior klubu, kde se budou konat koncerty.

Sobota 24. června nabídne ranní jógu, pokračování workshoů a přednášku o historii novodobé kultury v Příbrami. V Pražské ulici se uskuteční další swap, a navíc se můžete těšit na divadelní představení, autorská čtení a koncerty. Den zakončíte s alternativní hudbou, která bude zahrnovat žánry jako techno a psychedelický rock.

Neděle přinese ranní jógu a meditaci, dílny a workshopy pro zvídavé účastníky. Bude také promítání autorských filmů a zakončení festivalu Odraz s představením slampoetry, které bude následovat afterparty.

Vstup na celý festival je zcela dobrovolný a bude se vybírat dobrovolné příspěvky pro NZDM Bedna. Městu Příbram patří velký dík za poskytnutou podporu.

Nenechte si ujít tento vzrušující festival, který přinese pestrou směs uměleckých projevů, vzdělávacích aktivit a zábavy pro všechny.

Komentáře