Představení v Drážkově se odkládá, důvodem je nemoc

DRÁŽKOV – První únorový pátek měli diváci v Divadle Hogo Fogo poprvé vidět komedii „Už tě mám dost!“ souboru Divadla Metro. Bohužel současná doba kultuře přiliš nepřeje a tak stejně jako v mnoha jiných případech zasáhla vyšší vůle a představení se odkládá na jiný termín.

„Z důvodu onemocnění jednoho herců jsme nuceni páteční představení v Drážkově „Už tě mám dost!“ přesunout na jiný termín. Ten bude v co nejbližší možné době oznámen,“ sdělil tiskový mluvčí Divadla Metro René Kekely.

V tomto směru drážkovské divadlo v poslední době provází smůla. Je totiž u několikáté představení, které musí divadlo kvůli nemoci přesunout na jiný termín. Stejný osud postihl už například inscenaci Teď ne, původně plánovanou na 30. ledna, ze začáku ledna se překládalo na 3. dubna představení Na poslední chvíli a měnil se například také termín koncertu Kamila Střihavky, původn měl vystouit už 15. ledna, ale koncert byl přeložený na pátek 11. února.  

Nejbližším divadelním představením v Drážkově je tak komedie Prachy v sobotu 12. února s Ondřejem Vetchým v hlavní roli.

Komentáře