Přednáška představí metodu pracující lidským podvědomím

PŘÍBRAM – O využití metody Rychlé a účinné změny skutečnosti (RUŠ) se můžete dovědět něco více na přednášce 14. listopadu v Oblastní nemocnici v Příbrami. V jejím přednáškovém sále se uskuteční přednáška přímo od autora této metody Karla Nejedlého.

Metoda RUŠ je moderní a praktická metoda, která si klade za cíl zkvalitňovat lidem život. Pomocí metody se nachází skutečné příčiny současných problémů a hledá se jejich řešení s rychlým a trvalým účinkem.

„Zkušenosti s metodou RUŠ mám výborné, jak z terapií, tak z kurzů. Asi nejzajímavější případ byla starší paní, která prožívala ještě trauma za války. Paní měla Parkinsonovu nemoc a po kurzu Metody RUŠ začala mnohem lépe a plynuleji chodit, dokonce i bez pomůcek, byla bystřejší a pohyby měla více vyladěné. A samozřejmě výborné zkušenosti mám i sama, vyřešila jsem opakované záněty, respektive příčinu, proč se mi vracejí,“ říká primářka rehabilitačního oddělení ON Příbram Barbora Daňhová, která se metodou RUŠ zabývá a přednášku zde organizuje.

Začátek je naplánovaný na 14 hodin nejen pro zaměstnance příbramské nemocnice a druhá pak od 17 hodin nejen pro veřejnost. Vstupné je 200 korun. Přednáška bude formou diskuze a povídání o metodě.

„Karel Nejedlý je rád s lidmi, rád si s nimi povídá, říká příběhy z terapií a kurzů, své vlastní zkušenosti. Ptá se, kdo má jaký problém a rád předvede, jak metoda funguje prakticky. Rád odpovídá na dotazy, když se lidé ptají. Nesmírně rád předává metodu lidem a jeho cíl je, aby co nejvíce lidí žilo spokojený a šťastný život,“ zve na přednášku primářka Daňhová.

Martin Janota

Specialista pro styk s veřejností

Oblastní nemocnice Příbram, a.s.

Komentáře