Paní Jarmila z příbramské LDN oslavila 100. narozeniny

PŘÍBRAM – Prakticky nejkulatějšího možného jubilea se dožila tento týden paní Jarmila K. z Léčebny dlouhodobě nemocných v Oblastní nemocnici Příbram. Ženě, která má v rodném listě letopočet 1917, přišel k narozeninám poblahopřát i ředitel příbramské nemocnice MUDr. Stanislav Holobrada.

„Je úžasné, že se paní dožila takto obdivuhodného věku, narodila se ještě v době Rakouska–Uherska. Je moc pěkné vidět, že se člověk dožívá požehnaného věku v takovém servisu a v prostředí pečujícího personálu. Paní Jarmila má veškeré, především ošetřovatelské potřeby, zajištěny a vypadá, že je spokojená a šťastná,“ řekl ředitel Stanislav Holobrada po předání květiny.

Oblastní nemocnice Příbram poskytuje svým pacientům i následnou péči, a to v Léčebně dlouhodobě nemocných (LDN) nebo na Oddělení ošetřovatelské péče. Kromě doléčování a dlouhodobé lékařské a ošetřovatelské péče jsou zde prováděny i rehabilitace. Součástí nabízených služeb je i sociální poradenství. O pacienty se se vstřícností, respektem a lidským přístupe stará multioborový tým lékařů, sester, fyzioterapeutů a dalších specialistů, kteří jsou podpořeni Dobrovolnickým centrem nemocnice.

Komentáře