Občerstvení na Nováku zahajuje provoz

Koupaliště Nový rybník v Příbrami.

PŘÍBRAM – Sportovní zařízení města Příbram zahájily provoz další pobočku SeZaM bistra, tentokrát na Nováku. Stavba nové budovy občerstvení sice zatím dokončena není, pro návštěvníky je však vše připraveno v náhradním prostoru poblíž skateparku. V dubnu bude otevřeno pátek až neděle

Občerstvení se nyní nachází u workoutového a volnočasového hřiště v zadní části areálu. V dubnu bude otevřené pátky od 15 do 18 hodin, soboty a neděle od 14 do 18 hodin. „Provozní doba se může měnit v závislosti na počasí. Navíc bude občerstvení v dubnu otevřeno na velikonoční pondělí 22. dubna od 14 do 18 hodin a 25. dubna v době konání akce Čarodějnice na Nováku,“ uvedla tisková mluvčí SZM Miroslava Poláková s tím, že součástí občerstvení je venkovní posezení se slunečníky či kubík pro děti.

Je však otázkou, jak nové umístění občerstvení přijme veřejnost, neboť už loni část návštěvníků kritizovala umístění dvou stánků s občerstvením poblíž Rákosníčkova hřiště s tím, že je od vody příliš daleko. A nyní je vlastně ještě dál.

Projekt SeZaM bister vznikl v loňském roce, kdy Sportovní zařízení města Příbram zřídilo vlastní gastro provoz. „Cílem bylo sjednotit nejen provozovatele jednotlivých občerstvení napříč středisky ve správě SZM ale také společný vizuální styl,“ doplňuje ředitel SZM Jan Slaba.

První SeZaM bistro vzniklo ve vstupní hale Aquaparku, následovalo občerstvení ve velké hale Zimního stadionu a nyní se pod logem SeZaM bistra bude prezentovat i občerstvení na Novém rybníce. „Občerstvení na Nováku pod záštitou Sportovního zařízení města Příbram však není novinkou, pouze přechází jako další středisko pod jednotný vizuální styl SZM,“ řekla závěrem tisková mluvčí SZM  Miroslava Poláková.

Komentáře