Nový rybník pod kamerami a s wi-fi

Foto: archiv SZM Příbram

PŘÍBRAM – Novinkou v areálu Nového rybníka je nyní možnost připojení k internetu pomocí wi-fi. A v nejbližších dnech se chystá i zapojení online kamer.

V minulém týdnu byla v areálu Nového rybníka zprovozněna free wi-fi. Během návštěvy areálu tak můžete zdarma surfovat po internetu. Nově se také budete moci podívat z domova na online kamery.

V celém areálu Nového rybníka je nyní dostupná bezdrátová sít, na kterou se lze připojit bez hesla, zdarma, a to až na dvě hodiny denně. „Areál je také nově osazen online kamerami. Kamery jsou dvě, jedna směřuje směrem k občerstvení a dětské zóně, druhá zabírá půjčovnu sportovního vybavení a mola,“ uvedla Miroslava Poláková ze Sportovních zařízení města (SZM).

Instalací kamer chtějí SZM nabídnout návštěvníkům větší komfort příští sezóně a možnost než se vydají za koupáním na Nový rybník, tak se mohou předem informovat o aktuální obsazenosti areálu, nebo se ujistit, že se například nekoná nějaká sportovní či kulturní akce.

Online kamery budou spuštěny v průběhu tohoto týdne a najdete je na stejné adrese jako online kamery Aquaparku či Zimního stadionu, na stránce: http://kamery.internetpb.cz/.

 

Komentáře