Na hokej do „letňáku“ ale s testem či očkováním

PŘÍBRAM – Mistrovství světa v ledním hokeji je sportovní událost, kterou si většina fandů nejlépe užije s přáteli v hospodě či u velké obrazovky. Bohužel ze známých důvodů jsou zatím hospody dál zavřené a tak zbývá jen ta obrazovka. Z tohoto důvodu je v letním kině připraveno promítání, kdy na velkoplošné obrazovce bude možné sledovat zápasy české reprezentace.

„Promítání se původně mělo konat u Junior klubu, ovšem s ohledem na aktuální situaci bylo jako lepší varianta vyhodnoceno letní kino. I když je možné setkání uskutečnit, je třeba mít na paměti dodržování předepsaných hygienických požadavků. Návštěvníci se mohou těšit nejen na samotné zápasy, ale také na hokejový kvíz o přestávkách a hokejové dárky pro nejmenší fanoušky,“ zve na sledování hokejových zápasů české reprezentace starosta Jan Konvalinka.

První promítání se uskuteční v pátek 21. května od čtvrt na čtyři odpoledne s tím, že areál bude veřejnosti přístupný od půl třetí a to zdarma. Je ale ovšem podmíněný prokázáním se platným testem (antigenní test ne starší než 72 hodin a PCR test ne starší než 7 dní), potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (ne starší 90 dnů) či potvrzení o ukončení očkování (starší 14 dnů). Prostor letního kina bude upraven tak, aby byly zajištěny dostatečné rozestupy a zapomínat nesmíme ani na nutnost mít respirátor. Občerstvení v areálu letního kina je zajištěno.

Termíny zápasů promítaných v letním kině:

21. 5. Rusko – ČR, 15.15 h

22. 5. ČR – Švýcarsko, 19.15 h

24. 5. ČR – Bělorusko, 19.15 h

27. 5. Švédsko – ČR, 19.15 h

29. 5. ČR – Velká Británie, 11.15 h

31. 5. ČR – Dánsko, 15.15 h

1. 6. Slovensko – ČR, 15.15 h

V případě postupu našich hokejistů se bude aktualizovat program a vysílací dny.

Komentáře