Na dobříšském Veselém karnevalu si s dětmi zatančil Olaf a další známé postavy

foto: Karolína Šejnová

DOBŘÍŠ – Dobříšský kulturní dům se v neděli 11. února proměnil na místo plné radosti a reativity. Nezisková organizace Veselá Rodina, která se od roku 2015 zaměřuje na poskytování zábavy pro děti i dospělé, uspořádala tradiční Veselý karneval.

Ten letošní opět přilákal mnoho účastníků v originálních kostýmech a nabídl bohatý program, včetně oblíbených maskotů, živé hudby a vynikajícího občerstvení. K vidění byly nejen klasické masky jako princezny, piráti nebo policajti, ale také unikátní převleky, které odhalovaly kreativitu dětí i rodičů. Animátoři jako vždy připravili různé soutěže a hry s odměnami jak pro děti, tak i pro dospělé a navíc byla k dispozici nabídka třpytivých tetování pro děti, cukrová vata a skvělé občerstvení.

Na karnevalu byly také přítomné oblíbené postavy z dětských animovaných filmů… Děti dorazila potěšit Sky z Tlapkové patroly a sněhulák Olaf spolu s Elzou z Ledového království. A bylo jasné, že oba udělali dětem obrovskou radost. Děti s nimi mohly tančit, blbnout a samozřejmě se i vyfotit. A radost dětem udělaly i balónky, kterých byl plný sál a nenašel se snad nikdo, kdo by si neulovil ten svůj.

 

Komentáře