Město si nechává monitorovat média. Měsíčně to vyjde na téměř pět tisíc

Ilustrační foto.

PŘÍBRAM – Starosta města podepsal v září smlouvu se společností NEWTON Media, a.s., která pro město Příbram zajišťuje monitoring médií.

Město od společnosti NEWTON Media požaduje komplexní monitorování výstupů tištěných, televizních, rádiových a internetových titulů na denní bázi se zaměřením na činnost města Příbram. Za tuto službu zaplatí každý měsíc 4 719,- Kč s DPH.

Celá smlouva zde: Smlouva_o_dilo__Newton_Media_Monitoring_mediian

Město také stanovilo tematické okruhy a klíčová slova, na jejichž základě bude mediální
monitoring zpracováván. Klíčová slova jsou: Město Příbram, Městský úřad Příbram, Starosta Příbrami, Jan Konvalinka -starosta, Martin Buršík – 1. místostarosta, Zorka Brožíková – místostarostka, Zastupitelstvo města Příbram, Rada města Příbram, Eva Švehlová – tisková mluvčí, Jaroslava Poláková – tajemnice úřadu, Parkování v Příbrami nebo například servery: pribram.cz, zpravypribram.cz, pribramsko.eu, pribramnaostro.cz

Naše město se tak začlenilo například po boku Hlavního města Prahy či některých ministerstev, kteří tuto službu od stejného poskytovatele také využívají.

Co na to říkáte, je tato služba pro město nezbytná? Nebo by se bez ní obešlo a tyto prostředky investovalo do něčeho jiného… 

 

Komentáře