Junior klub se v pátek otevře veřejnosti, při koncertech bude zřejmě povinnost nosit roušku

vnitřní prostor Junior klubu

PŘÍBRAM – Rekonstrukce Junior klubu, která měla za úkol upravit klub na moderní víceúčelový objekt, se nečekaně protáhla. Řešit se musela celá řada problémů, ale dnes můžeme říci – Junior klub je dokončen a otevírá se veřejnosti.

Po dlouhé a komplikované rekonstrukci můžeme v pátek 4. září prvně pozvat veřejnost na prohlídku celého objektu a ve večerních hodinách také na první akci.

Rekonstrukce Junior klubu byla dlouhá a trnitá. Bohužel jsme nuceni vést i soudní spory. Po všech komplikacích se nám podařilo rekonstrukci dotáhnout do zdárného konce. Junior klub je před otevřením a těší se na své první návštěvníky,“ řekl starosta Jan Konvalinka a zároveň pozval Příbramany na páteční Open party: „V pátek 4. září si v čase od 15 do 17 hodin budou moci všichni zájemci zrekonstruovaný objekt prohlédnout. V tento den se také koná Open party, na které vystoupí Origami, Roofers, GymBand Příbram a DJ luDJek.“

Páteční Open party začíná v 19 hodin a vstupenky je možné zakoupit přes ticketportal.cz nebo přímo na místě. Na září jsou připravené i další akce jako například promítání, přednášky, koncerty či interakční comedy show.

Kapacita Junior klubu je celkem 160 míst a tak zřejmě bude nutné v jeho prostorách při pořádání koncertů mít na sobě roušku. Od 1. září totiž platí nařízení Ministerstva zdravotnictví, které stanovuje povinnost zakrýt si rouškou ústa a nos při pořádání akcí nad 100 osob v uzavřených prostorách.

To potvrdila i tisková mluvčí města Eva Švehlová, která uvedla, „Povinnost nošení roušek se samozřejmě řídí dle aktuálních opatření vydaných Ministerstvem zdravotnictví“.

 

Komentáře