Fotogalerie a video: Tábor s vodníkem

ROZTOKY – Několik mladých rybářů a rybářek z Příbramska se v těchto dnech účastní letního tábora, který pořádá SUS ČRS pod názvem Tábor s vodníkem.

Do penzionu Ludmila v Roztokách u Křivoklátu se sjelo 39 dětí z MO Beroun, Sedlčany, Čelákovice, Kladno, Křivoklát, Rožmitál pod Třemšínem, Unhošť, Plaňany, Březnice, Mnichovo Hradiště, Příbram, ale i z Prahy. Na místě na ně čekali vedoucí ze čtyř MO – Jiří Eichler (Čelákovice), Eva Hofmanová a Aleš Haluska (Rožmitál p. Tř.), Jakub Jonáš (Beroun) a Dušan Hýbner (Bělá pod Bezdězem). Další vedoucí Vašek Růžička se přijel podívat pouze na zahájení tábora, neboť úraz nohy mu letos účast na táboře neumožnil. O první pomoc se jako zdravotnice starala Jaroslava Nassová (Rožmitál p. Tř.).

Děti byly rozděleny do pěti skupin, každou má na starost vždy jeden vedoucí: 1. skupina Čubičky – Eva, 2. skupina Candáti – Dušan, 3. skupina Kapříci – Aleš, 4. skupina Parmáci – Jirka a 5. skupina Okounci – Kuba.

Na každé ráno jsou pro táborníky připraveny soutěže v RT, skákaní v pytli na čas, hod předmětem na cíl, poznávačku ryb, závod s pingpongovým míčkem na čas, dále pak rybolov a koupání.

Všichni obdrželi vodnická táborová trička SÚS a kšiltovky, kluci v khaki barvě, děvčata tradičně v červené barvě, které dětem daroval Jožka Petráš, kamarád a podporovatel mládeže, baťůžky od SÚS a MO Křivoklát poskytla vícezarybnění a vysekala a upravila břehy.

Video jak vypadá ranní rozcvička.

 

 

 

 

Komentáře