Fotogalerie: Amasoma Příbram staví nové zázemí

PŘÍBRAM – Ten, kdo chodí či jezdí okolo hřiště příbramských softballistů, si nemohl nevšimnout v posledním době nevšedního stavebního ruchu. Po dlouhých letech si softballisté plní svůj sen a staví nové zázemí.

Minulý rok se Amasoma Příbram rozhodla posunout o krok dál a zvednout úroveň svého softballového areálu o úroveň výš. Stěžejní částí tohoto rozhodnutí byla stavba vlastního Club House (zázemí). Pro některé týmy to může být samozřejmost, pro některé nedosažitelný cíl, přesto se to povedlo. Nebylo to však vůbec jednoduché, finance na stavbu si museli obstarat sami a to prodejem části přilehlého pozemku.

Pro stavbu zázemí jsme se rozhodli, ne kvůli nám a našim vlastním potřebám, ale pro pořádání týmových akcí, jak pro děti, tak pro dospělé a především pro celkové zachování softballu v Příbrami. Den po dni plánování a usilovného vymýšlení se konečně začala realizovat stavba nového zázemí. Ta se skládá ze sedmidílného buňkového systému ve kterém budou umístěné šatny, sprchy, sociální zařízení i velká klubová místnost,“ prozradil Pavel, jeden z členů klubu.

 

Komentáře