Dobříšské ženy obtěžuje exhibicionista

Ilustrační foto.

DOBŘÍŠ – V poslední době se v Dobříši množí oznámení,  na asi třicetiletého muže, který obtěžuje ženy obnažováním a masturbací na veřejnosti. Poslední případ tohoto konání je hlášený z Anglického parku.

Začátkem dubna přijali strážníci městské policie v Dobříši oznámení od jedné z obyvatelek města, že v Anglickém parku narazila na onanujícího muže. K incidentu mělo dojít 5. dubna letošního roku v 16 hodin, když žena venčila svého psa v Anglickém parku a v jeho zadní části spatřila muže okolo 30 let, tmavší pleti, v mikině s kapucí a v modrých riflích, jak onanuje stojící na zdi. Žena s sebou bohužel neměla mobilní telefon a událost nahlásila až druhý den  v 15.30. hod. Městská policie Dobříš i Policie ČR místo monitoruje, ale bohužel se zatím nepodařilo, ač snaha je veliká, tohoto výtržníka dopadnout.

Strážníci proto na webu města radí, aby ženy,  které se pohybují zejména po setmění v odlehlejších částech Dobříše, vycházely raději v doprovodu a nechodily osamoceně.

Městská policie Dobříš také vyzývá občany, pokud by se setkali s tímto konáním, aby neprodleně  informovali strážníky MP na tel. 602 370 677, nebo se obrátili na Policii ČR na tísňovou linku 158 nebo tel. číslo 974 879 720.

Komentáře