Divadlo Hogo Fogo v Drážkově začíná hrát příští týden

Divadelní ředitelé Gabriela Falcová a Milan Hein.

DRÁŽKOV – Drážkovské divadlo se připravuje na letošní první představení s diváky, i když jen s poloviční kapacitou. Ve čtvrtek 3. června od 19  hodin se v jeho sále uskuteční živé rozhlasové vysílání pořadu Českého rozhlasu Dvojka „Rozpravy Milana Heina“.

Jeho hosty budou herec Karel Roden, ředitelka Divadla Hogo Fogo Gabriela Falcová a klavíristka Denisa Hlaváčková, která jejich povídání i hudebně doprovodí. Kdo se nedostane přímo na natáčení, může si zábavný pořad pro všechny věkové kategorie poslechnout každou čtvrtou neděli v měsíci v 11.05 hodin.

Dále se pomalu začnou hrát i odložená představení. „Děkujeme všem, že jste si ponechali vstupenky, velmi si vážíme Vaší přízně. Nyní si najděte nový termín svého představení. Vaše vstupenky jsou platné,“ říká ředitelka divadla Gabriela Falcová.

Divadlo dále připravuje na sobotu 24. července od 19 hodin koncert Jaroslava Svěceného a jeho hostů. Pokud by situace nedovolovala ještě koncert v divadle, přesune se na letní scénu Divadla Hogo Fogo na dvůr Váchova špejcharu. „Budeme vás včas informovat. Užijeme si krásný večer buď v divadle nebo na letní scéně,“ dodává Gabriela Falcová.

Komentáře