Divadlo dnes uvádí Druhou stranu kulis a naopak Ministra ruší

PŘÍBRAM – Příbramské divadlo mělo dnes na programu dvě divadelní představení. Jedním je Druhá strana kulis na malé scéně a na velké mělo uvést novou inscenaci Jistě, pane ministře. Bohužel odehraje dnes jen jedno představení.

Od 17 hodin můžete vyrazit na malou scénu, na komedii Druhá strana kulis  v režií Mikoláše Tyce, která detailně odhaluje nejen to, co se děje navenek, ale i v hlavách jednotlivých postav. A jak známo, není to vždy totéž. Dva manželské páry, jeden vypadá stabilně, druhý se rozpadl: Muž si našel novou, mnohem mladší partnerku a chce jí představit prvnímu z párů – nejlepším přátelům. Proběhne ale plánovaná večeře? A jak? Kdo se může považovat za vítěze, kdo za poraženého? Zvládnou vůbec oba páry tohle nové uspořádání? Vesele i hořce o bilancování, životních krizích a upřímnosti.

Naopak z důvodu nemoci bylo divadlo nuceno zrušit dnešní představení „Jistě, pane ministře“ ve od 10 hodin. Náhradní termín je čtvrtek 22. 12. 2022 od 10 hodin.

Vstupenky zůstávají v platnosti, nebo je možné je vrátit na obchodním oddělení či v pokladně divadla nejpozději do 31. 10. 2022.

Komentáře