Areál Nového rybníka bude v sobotu patřit svatomartinským vínům a přijede i sv. Martin na koni

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Již potřetí bude sobota 11. listopadu od 11:11 areál Nový rybník patřit akci Svatomartinská vína na Nováku s vinným koštem, husími specialitami a živou hudbou. 

Sportovní zařízení města Příbram všechny srdečně zvou na třetí ročník akce Svatomartinská vína na Nováku. Akce láká na prodej lahvových vín, košt Svatomartinských a mladých vín či husí speciality.

Program tradičně započne v 11 hodin a 11 minut. Představí se jednotliví vinaři – Vinařství Žůrek, Vinařství Krist, Vinařství Štěpánek, Vinařství Sing Wine, Vinařství Rauš a Vinařství Zapletal. SeZaM bistro připraví nabídku specialit jako husí stehno s variací zelí a knedlíků, kachní prso na salátku z čočky beluga, burger s trhaným kachním masem a chybět nebudou svatomartinské rohlíčky. Pokrmy si bude možné vychutnávat ve vyhřívaném stanu, který bude umístěn na terase u SeZaM bistra. Rezervace menu je možná předem na tel.  601 126 949.

Od 14:00 vinaři pohovoří o letošní úrodě vína a poté bude následovat hudební program. Celým odpolednem nás bude provázet Dana Jará s hrou na harmoniku a Václav Mareš na bicí. Od 15:15 vystoupí příbramská skupina Roofers, která bude hrát do 17:00.

Poté se pozornost přesune na kamenné podium, kde se od 17:00 budou promítat pohádky a kam kolem 18:00 dorazí lampionový průvod pořádaný Spolkem Prokop v rámci akce Putování se světýlky za sv. Martinem. Předpokládaný konec akce je ve večerních hodinách dle nálady návštěvníků.

Vstup na košt je 50 Kč za osobu a vratná záloha 150 Kč na pohárek. Zakoupená vstupenka bude slosovatelná. Výhrou bude poukázka do privátní Sauny Nový rybník, a to pro 2 osoby na 2 hodiny včetně jedné lahve vína.

Komentáře