52. ročník Hudebního festivalu Antonína Dvořáka podruhé

PŘÍBRAM – V březnu byl zahájen předprodej vstupenek na 52. ročník Hudebního festivalu Antonína Dvořáka a to podruhé.

Rok 2020 nepřál našemu festivalu, nicméně věříme, že v letošním roce se již pověstná karta obrátí a my se opět budeme setkávat a společně naslouchat krásným tónům.

Jelikož dochází v současné době k neustálým změnám v opatřeních v souvislosti s pandemií COVID – 19, bude i náš festival letos pravděpodobně procházet řadou úprav a reakcí na momentální situaci. Naší prioritou je ale maximální počet koncertů odehrát – a to i za cenu zajištění alternativních prostor s větší kapacitou pro vytvoření větších rozestupů pro diváky nebo přesunu termínu konání koncertů. Z toho důvodu Vás prosíme o pozorné sledování aktuálních informací o jednotlivých koncertech, které budeme zveřejňovat na FB profilu festivalu a na webových stránkách u koncertů a rovněž v aktualitách.

Jelikož je matice opatření Protiepidemického systému ČR („PSA“) v oblasti koncertů neustále upravována, není možné predikovat, jak bude vypadat situace v plánovaném termínu festivalu. V případě, že nebude možné koncerty v avizovaných termínech realizovat, budeme je přesouvat na letní, případně podzimní termín.

V případě, že by se dle podmínek „PSA“ objevila možnost uskutečnění koncertů pro omezený počet diváků, máme připravené alternativní prostory, ve kterých bude koncert odehrán pro počet diváků, pro které bude uvolněna kapacita vstupenek na daný koncert. Vstupenky (v kapacitě dané touto variantou) bude možné zakoupit od března.  

Vstupenky na přesunuté koncerty zůstanou v platnosti, nicméně v případě, že Vám nový termín, případně alternativní prostor, nebudou vyhovovat, bude možné vstupenky vrátit na prodejní místo, případně vstupenky zakoupené on-line stornovat přímo u Ticketportal.cz. Termíny, do kdy bude možné vrácení vstupenek uskutečnit, budou zveřejněny opět na FB a na webových stránkách.

Přeji vám pevné zdraví, hodně optimismu – a těším se na viděnou na koncertech 52. ročníku „napodruhé“.

Odkaz na program:  52. ročník – program • HFAD

Odkaz na vstupenky:  Vstupenky – HFAD – informace o prodeji a předprodeji

Za HFAD Příbram Albína Dědičík Houšková

Komentáře