Zastupitelé by dnes měli také jednat o novém nájemci „Hauzu“

Příbramské zastupitelstvo.

PŘÍBRAM – Dnes opoledne se opět po měsíci sejdou měsští zastupitelé. Na programu mají „pouhých“ 21 bodů a tak by se dalo předpokládat, že zasedání bude relativně krátké. Nicméně se budou projednávat i body, které v programu nejsou a budou předloženy tzv. „na stůl“.

Zastupitelé tak budou zřejmě jednat i o situaci ohledně pronájmu restaurace, kavárny a hotelu v kulturním domě. Současný nájemce Jaroslav Starka je od 1. dubna letošního roku ve výpovědi a město hledá nového nájemce. Zájem projevili čtyři zájemci.

U tohoto bodu, pokud bude schválený a zařazený do programu, se tedy dá očekávat poměrně dlouhá a bouřlivá diskuze. Jinak jsou na programu především body týkající se pozemků a také městských poplatků za svoz odpadu, či za psa. Ty by se ale v příštím roce zvyšovat něměly, jak již deklaroval starosta Jan Konvalinka v polovině října. ZDE.

Zasedání zastupitelstva začíná v 16 hodin v jednacím sále bývalého ředitelství Rudných dolů a bude tradičně přenášeno i online na městském kanále YouTube.

Komentáře