Za necelé tři tisice korun se můžete nechat otestovat i v Přibrami

Foto: Oblastní nemocnice Příbram

PŘÍBRAM – Potřebujete test na koronavirus kvůli svému zaměstnání, cestování nebo jen pro svoji jistotu? Oblastní nemocnice v Příbrami umožňuje testování pro samoplátce za cenu 2900 Kč za test. Ten je prováděn vysoce spolehlivou metodou PCR.

Testy probíhají v odběrovém místě na parkovišti před naším druhým areálem na Zdaboři. Na odběr je nutné se předem telefonicky objednat na čísle 725 403 919 a to pouze v době od 8 do 10 hodin.

Částku 2900 korun je prozatím třeba hradit v hotovosti na vrátnici u vjezdu do areálu II, která je v blízkosti odběrového centra. Budeme velmi rádi, pokud budete mít peníze připravené přesně.

V případě pozitivního testu vás bude telefonicky kontaktovat přímo laboratoř. Výsledky testů budou každopádně nejdéle za dva dny přiipraveny na vaše jméno na recepci nemocnice. Nezapomeňte s sebou prosím svůj občanský průkaz pro prokázání totožnosti.

Odběrné místo u areálu nemocnice na Zdaboři.

„Jsem moc rád, že se nám podařilo vyjít vstříc i těm, kteří potřebují potvrzení o negativním výsledku kvůli své práci nebo například cestování. Prozatím budou odběry pro samoplátce fungovat v pilotním režimu. Následně se pokusíme přizpůsobit zájmu veřejnosti a zkušenostem z praxe,“ informuje ředitel nemocnice Stanislav Holobrada.

Komentáře