Xavier Baumaxa a Zooblasters míří na Dobříš

Zooblasters. Foto: archiv města Dobříš

DOBŘÍŠ – Léto je tady a s ním i Summer fest Dobříš. Letos se můžete těšit na opravdu nadupaný program plný skvělé hudby a pohodové atmosféry. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost užít si parádní letní den ve společnosti přátel a rodiny.

V pátek 21. června od 17 hodin na náměstí Komenského v Dobříši. A na co všechno se můžete těšit?

LINE UP SUMMER FESTU DOBŘÍŠ

18:00 – Absolutní Neklid

Tato alternativní partička umí namíchat koktejl různých stylů od punku přes folk až po reggae. Jejich energie vás dostane!

20:00 – Xavier Baumaxa

Osobitý písničkář, který hraje na kytaru, basu i banjo. Jeho texty jsou plné vtipných slovních hříček a příběhů ze života. Baumaxa je prostě originál.

22:00 – Zooblasters

Mezinárodní kapela v zvířecích maskách, která roztančí každého. Jejich show je plná barev, rekvizit a nespoutané energie. Tohle prostě musíte vidět na vlastní oči!

24:00 – Wocaties Band

Místní parta muzikantů, která vás provede hity od 50. let až po současnost. Od rock’n’rollu přes disco až po dnešní pecky. Wocaties vám nedají vydechnout!

Mezi koncerty si pak můžete odpočinout u chillout DJ setu v podání DJ Sunpaja.

OBČERSTVENÍ A RELAX

Samozřejmě nebude chybět ani skvělé jídlo a pití: Gastro zóna nabídne lokální speciality i klasiku jako burgery nebo klobásy. Žízeň zaženete pivem, vínem, míchanými drinky nebo domácími limonádami.

Letos se Summer fest poprvé koná přímo v srdci Dobříše na náměstí Komenského. Užijete si tak neopakovatelnou letní atmosféru s přáteli i rodinou. Festival vám zpříjemní horké dny a nabídne nevšední zážitky, na které jen tak nezapomenete.

„Pestrost hudebních žánrů je jedním z hlavních lákadel festivalu. Ať už jste fanouškem alternativy, akustických písní nebo tanečních hitů, na Summer festu si přijdete na své. Letošní ročník této oblíbené hudební akce v Dobříši jsme chtěli udělat jinak a myslím, že se nám to povedlo,“ říká ředitel kulturního střediska Marek Hájek, který se svým týmem tento festival organizuje.

VSTUPENKY A INFO

Lístky v předprodeji seženete ještě do 20. června za 410 Kč. Poté lze koupit vstupenky až přímo na místě za 450 Kč. Děti a mládež do 12 let mají vstup zdarma. Více informací najdete na webu www.summerfestdobris.cz.

Přijeďte si užít Summer fest! Vezměte partu přátel nebo rodinu a dorazte 21. června na náměstí Komenského v Dobříši. Zažijete jedinečný hudební večer, který vám vlije novou energii do žil. Summer fest Dobříš je zkrátka osvěžující drink v rozpálených dnech!

 

Komentáře