Venkovní bazén končí, krytý zahajuje plný provoz

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Od čtvrtka 3. září začíná výuka plavání, sauna bude od 4. září v provozu každý den. První sobotní plavání pro seniory po prázdninové pauze se koná 5. září a zdokonalovací kurzy plavání startují 7. září.  Venkovní bazén ukončuje provoz 31. srpna, od 1. září již bude zavřeno.

První kurz plavecké výuky bude vypadat následovně: Od pondělí do středy bude pro veřejnost zavřeno od 8 do 12:30 a ve čtvrtek a v pátek od 8 do 12 hodin. „Návštěvníci musí počítat i s omezením plaveckých drah v odpoledních hodinách, kdy se konají kurzy plavání a tréninky plaveckého klubu,“ uvedla tisková mluvčí SZM Miroslava Poláková s tím, že kompletní rozpis obsazenosti plaveckých drah najdeveřejnost u vstupu do bazénu a také na webu Sportovních zařízení města Příbram.

Sauna zahajuje každodenní provoz

Od 4. září bude sauna v provozu každý den. V pondělí, ve čtvrtek a v sobotu je sauna vyhrazena pro ženy, v úterý, v pátek a v neděli potom pro muže. Ve středu je sauna společná. Ve všední dny bude otevřeno od 11 do 21:30, středy od 12 do 21:30, soboty od 10 do 20 a v neděli od 10:30 do 20 hodin. Každou neděli se v čase od 90 do 10:30 bude konat také saunování s dětmi. Do té doby běží ještě sauna ve zkráceném provozu, a to každé úterý pro muže a ve čtvrtek pro ženy, vždy v čase od 18 do 21 hodin.

Aquagym a plavání pro seniory

Po nepravidelném konání lekcí Aquagymu o prázdninách se nyní oblíbené cvičení ve vodě vrátilo do stálého rytmu. Koná se každou sobotu od 10 do 11 hodin a každé úterý od 18 do 19 hodin.  „Rezervace předem není nutná,“ dodává Miroslava Poláková.

První sobotní ranní plavání pro ZTP a seniory se po dvouměsíční pauze koná 5. září a následně každou sobotu, vždy v čase od 8 do 9:30. Vstup na plavání je zezadu budovy bazénu.

Komentáře