V příbramské sportovní hale bude lépe vidět

PŘÍBRAM – lepší osvětlení při volejbalových zápasech , ale i dalších akcích nabídne v brzké době příbramská sportovní hala. Na výměně osvětlení se už pracuje, nicméně samotné práce nijak nezasáhnou do provozu haly. Výměna se totiž provádí v noci.

Instalace nového osvětlení za 1,67 milionu korun začala už v polovině tohoto týdne a měla by být dokončena do konce toho příštího. „Výměna světel probíhá postupně, a to vždy v pozdních večerních a nočních hodinách. Je to hlavně z toho důvodu, abychom nebyli nuceni rušit tréninky a zápasy, v už tak omezeném provozu z důvodu vládních nařízení,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram.

Jedinou možnou drobnější komplikací v době výměny, může být podle Slaby, je mírně zhoršená svítivost do doby kompletní výměny všech světel. „A to z důvodu možné absence starého světla před montáží nového,“ dodává Slaba. Sportovní zařízení města Příbram si od výměny osvětlení slibuje úsporu energie, lepší svítivost, modernizaci a zajištění stabilního provozu.

Komentáře