SZM zvou děti na jarní příměstský tábor

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – O jarních prázdninách se bude letos po pauze opět konat Sportovní příměstský tábor SZM Příbram. Náplní tábora je plavání, bruslení, kolektivní hry, procházky, kreslení a další tvoření. Oblíbený tábor SZM se bude konat opět i v létě, a to dvakrát v červenci a jednou v srpnu.  

Jarní Sportovní příměstský tábor pro děti ve věku 6 – 12 let pořádá SZM Příbram jako vždy o jarních prázdninách, tedy letos od 21. do 25. února. Program probíhá každý den od 8:00 do 15:30 hodin.

Kapacita tábora je omezena na 25 dětí, přihlášky jsou nyní dostupné na webu szm.pb.cz a cena za celý tábor je 2500 Kč, obědy jsou v ceně.

Vyplněné přihlášky budou přijímány od pondělí 24. ledna  v kanceláři aquaparku nebo e-mailem na Polakova@pb.cz, až do naplnění kapacity tábora. Přihlášky zaslané před stanoveným termínem nebudou evidovány.

Sportovní zařízení města Příbram (SZM) bude i letos pořádat sportovní tábor také v létě, a to ve třech termínech, které budou i s přihláškami k dispozici v průběhu března na webu organizace.

Komentáře