Silničáři budou od zítřka pracovat na silnici mezi Vranovice a Bohutínem

Ilustrační foto. zdroj - ŘSD

PŘÍBRAMSKO – S dopravním omezením musí od zítřka počítat řidiči na silnici mezi Vranovicemi a Bohutínem. Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD) na tomto úseku plánuje velkoplošné opravy.

„V příštím týdnu od 19. do 23. dubna budeme v závislosti na počasí realizovat velkoplošné opravy na silnici I/18 mezi Vranovicemi a Bohutínem. Provádět se tam bude frézování a zametení vozovky, aplikace spojovacího postřiku a pokládka nové asfalto-cementové obrusné vrstvy,“ prozradil Martin Buček z komunikačního týmu ŘSD.

Práce jsou plánované přes den v rozmezí mezi 7. a 17. hodinou a řidiči v aktuálním místě prací musí počítat s omezením provozu do jednoho jízdního pruhu a kyvadlovým řízením dopravy pracovníky zhotovitele.

Opravy výtluků již budou prováděny teplou obalovanou směsí, která zajistí trvalejší zlepšení stavu vozovky. „Nicméně tato směs  vyžaduje z technologického hlediska čas pro vytvrdnutí a doté doby není možné na opravený povrch vozidla pustit. Rád bych tak řidiče upozornil, že pokud je dané místo po opravě i nadále uzavřeno a aktuálně se na něm nepracuje, je to z těchto praktických technologických důvodů. A proto bych také řidiče současně i rád požádat o trpělivost a respektování těchto dočasných omezení,“ dodal Martin Buček.

Komentáře