Příbramské divadlo hraje! Na netu nabízí k vidění své úspěšné hry

Divadlo nabízí divákům videozáznamy svých starších her. Foto: archiv divadla

PŘÍBRAM – Až do 13. dubna jsou zrušeny všechny kulturní, sportovní a společenské akce z důvodu možného šíření koronaviru. Nicméně veřejnost bez kultury být v těchto dnech úplně nemusí. Umělci se totiž přesunuli na internet.

Zpěvák Mekky Žbirka například 17. března večer pomocí sociálních sítích uspořádal z domova minikoncert svých písní, které si mohli lidé sami vybrat. Podobnou cestou se nyní vydalo i příbramské divadlo. To nyní sice nehraje, ale šije roušky, ale jeho fanoušci nemusí být o jeho divadelní kusy ochuzeni. „Říďa přišel s nápadem:Budeme hrát!!! Když diváci za námi nemohou, tak my půjdeme za nimi. Co si tak připomenout některé úspěšné divadelní hry?“ píše na internetových stránkách divadla ve své rubrice jeho dobrá duše Fany Blažková.

K vidění budou videozáznamy starších her příbramského souboru. „Pokud se tento nápad chytne, budeme přidávat. Problém je pouze v tom, že některé záznamy jsou nepoužitelné… Ale snad se něco vybere,“ píše Fany Blažková. Prvním představením je Na skle malované a najdete ho právě v rubrice Stará Blažková.

Komentáře