Policie hledá svědky nehody nedaleko Hříměždic

HŘÍMĚŽDICE – Příbramští dopravní policisté šetří nehodu, která se stala v pátek 7. května v 11:45 hodin na 33,1 km silnice I/18 v poblíž Hříměždic ve směru na Sedlčany. V souvislosti s tím se obrací s žádostí o pomoc na veřejnost.

Po projetí zatáčky dostal řidič auta smyk, vyjel vlevo mimo komunikaci, kde narazil bočně do ocelových svodidel, odtud byl pak odražen vpravo do silničního příkopu. Vzniklá škoda činila sto tisíc korun. „Motorista se nažil se z místa nehody odjet, vůz byl však nepojízdný. Hlídka následně zjistila u muže, který se nacházel na místě, že má v dechu 2,5 promile alkoholu,“ uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

Dotyčný muž s hlídkou nespolupracoval a označil jako řidiče někoho jiného. Policisté žádají svědky, kteří v době dopravní nehody nebo po ní projížděli okolo a měli ve vozidle umístěnou kameru, aby se ozvali na telefonní číslo 974 879 259 (251) nebo na linku 158. „Dále hledají příslušníci policie řidiče, který měl údajně zastavit u nehody a odvézt řidiče domů, aby vyzvedl družku,“ dodala závěrem policejní mluvčí.

Komentáře