Od listopadu budou mít Technické služby Příbram novou ředitelku

PŘÍBRAM – Letos v únoru oznámil ředitel příspěvkové organizace Technické služby města Příbram, že by rád ukončil pracovní poměr k 31. říjnu. Město proto vyhlásilo výběrové řízení na obsazení této pozice.

Do výběrového řízení se přihlásilo celkem čtrnáct kandidátů. Jedenáct se jich přihlásilo na inzerát a tři byli osloveni personální agenturu, která konkurz zajišťovala, napřímo. Do druhého kola výběru postoupilo osm kandidátů a po psychologické diagnostice byli doporučeni čtyři vhodní uchazeči. Sedmičlenná výběrová komise po osobních pohovorech vybrala jako nejvhodnější kandidátku na obsazení místa ředitelky Technických služeb města Příbram Ing. Irenu Hofmanovou, DiS.

„Pan ředitel Mácha odvedl ve své funkci mnoho práce, za kterou je třeba mu poděkovat. Věřím, že nová paní ředitelka, která má s touto organizací coby její zaměstnankyně bohaté zkušenosti, na jeho práci plynule naváže. Oběma přeji hodně štěstí, paní ředitelce v její nové funkci a dosluhujícímu panu řediteli na jeho další životní cestě,“ konstatoval starosta Jan Konvalinka.

Komentáře