Lidé nedodržují zákaz vstupu a komplikují tím praci stavbě železniční zastávky

PŘÍBRAM – Se začátkem stavby nové železniční zastávky „PŘÍBRAM – SÍDLIŠTĚ“, začal také platit na silnici podél areálu Nového rybníka zákaz vstupu a vjezdu. Lidé však zákaz nedodržují a komplikují tak práci stavebníkům, navíc ohrožují sami sebe.

Prostor, který řada občanů využívá při cestě na Fialák a dále na Padák či Brod, se stal staveništěm s pohybem těžké techniky, dělníci dokonce na silnici umístili dva panely aby tak zabránili průchodu a průjezdu. Ale není to nic platné, jak sami vidíte na fotografiích, lidé zákaz nedodržují a silnice spíše připomíná „Václavák“.

Pohyb těchto nezodpovědných chodců a cyklistů komplikuje práci dělníkům, kteří místo aby se naplno věnovali své práci, neustále musí brát ohled na proplétající se chodce a cyklisty.

Vyvstává tak otázka zda občané města tak vytváří dobré podmínky pro stavebníky, kteří zde pro nás staví dlouho očekávanou železniční zastávku? Odpovězte si sami.

Stavebníci žádají občany, aby staveništěm neprojížděli a neprocházeli, zvláště od pondělí 27.dubna, kdy se v místě bude pohybovat těžká stavební technika, která bude navážet komponenty na stavbu nové železniční zastávky.

 

Komentáře