Koupí superhrdinské samolepky podpoříte malého Maxima

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Koupí samolepky v Areálu Nový rybník, můžete ještě do 28. srpna přispět malému Maximovi na rehabilitace. Vybrané peníze budou předány o den později Maximovým rodičům na Akci Stihl Timbersports.

Malého Maxima s DMO (Dětská mozková obrna – spastická diparéza dolních končetin) veřejnost prostřednictvím ankety v médiích, zvolili superhrdinou léta. Ještě do 28. srpna mu můžete vyjádřit svou podporu zakoupením samolepky v SeZaM bistru v Areálu Nový rybník, kdy na Maximovi rehabilitace jde celá částka z prodeje.

Přestože pomalu Superhrdinské léto končí, tak je ještě poslední šance Maxe podpořit. „Chtěl bych poděkovat všem, kteří se rozhodli přispět, a mám z toho velkou radost. Kdo by chtěl ještě pomoci, samolepky jsou stále v oběhu, tak neváhejte a přijďte na Novák nejen za zábavou, jídlem a pitím, ale také za účelem podpořit někoho, kdo to má v životě o něco složitější než většina. Každému kdo pomáhá potřebným, patří velký dík,“ říká Jan Slaba, ředitel Sportovních zařízení města Příbram a strůjce projektu hledáme superhrdinu.

Samolepky se dají zakoupit v bistru, na vrátnici u Adventure golfu a v rámci animačních programů v domečku Animáků za hobitínem. Jedna samolepka stojí 50 korun.

Příběh šestiletého Maxima:

Ve 25. týdnu těhotenství jeho mamince diagnostikovali preeklampsii, Maxim se narodil předčasně ve 27. týdnu akutním císařským řezem. Vážil pouhých 890 g. V červnu roku 2016 Maximovi zjistili, že neslyší, od února 2017 má voperované kochleární implantáty. V červenci téhož roku neurolog diagnostikoval DMO (Dětská mozková obrna – spastická diparéza dolních končetin). Naději na to, že bude někdy Maxim sám chodit, mu dávají speciální rehabilitace, které jsou ale finančně velmi nákladné. Čím více bude rehabilitovat, tím je větší šance, že se jednou postaví na vlastní nohy.

Komentáře