Končí prázdninový provoz bazénu

Foto: SZM Příbram

PŘÍBRAM – Blíží se konec letních prázdnin a s ním pomalu končí i prázdninový provoz příbramského bazénu. Od září opět začíná plavecká výuka, také sauna zahajuje každodenní provoz a v plánu je také sanitární den.

Aquapark čeká 3. září sanitární den, takže pro veřejnost bude celý den zavřeno. Od středy 4. září začíná výuka plavání a plavecké kurzy a sauna bude v provozu každý den.

„Sanitární den, kdy se provádí generální úklid prostor krytého bazénu, opravy a údržba zařízení, probíhá po prázdninách každoročně. Letos bude z tohoto důvodu pro veřejnost uzavřen celý bazén, včetně sauny, v úterý 3. září,“ uvedla tisková mluvčí Sportovních zařízení města Příbram Miroslava Poláková.

Foto: SZM Příbram

Plavecká výuka začíná ve středu 4. září, ve všední dny tak bude od 8 do 12 hodin pro veřejnost vždy zavřeno. V pondělí bude zavřeno od 8 až do čtvrt na dvě odpoledne a ve čtvrtek je bazén plně obsazen také v čase od půl jedné odpoledne do 14 hodin. „Návštěvníci musí počítat i s omezením plaveckých drah v odpoledních hodinách, kdy se konají kurzy plavání a tréninky plaveckého klubu. Od 14 hodin je však pro veřejnost volná vždy alespoň jedna dráha. Kompletní rozpis obsazenosti plaveckých drah najdete u vstupu do Aquaparku a také na webu Sportovního zařízení města Příbram,“ připomněla Miroslava Poláková.

Sauna zahajuje každodenní provoz

Od 4. září bude sauna v provozu každý den. V pondělí, ve čtvrtek a v sobotu pro ženy, v úterý, v pátek a v neděli pro muže. Ve středu je potom sauna společná. Nyní běží sauna ve zkráceném provozu každé úterý (ženy) a čtvrtek (muži), kromě 3. 9. (sanitární den), vždy v čase od 18 do 21 hodin.

Foto: SZM Příbram

Aquagym a plavání pro seniory

Po nepravidelném konání lekcí Aquagymu o prázdninách se nyní oblíbené cvičení ve vodě opět vrací do stálého rytmu. Koná se každou sobotu od 10:00 do 11:00 hodin a každé úterý 18:00 do 19:00 hodin.  

První sobotní ranní plavání pro ZTP a seniory se po dvouměsíční pauze koná 7. září a následně každou sobotu, vždy v čase od 8:00 do 9:30.

Komentáře