Historie Dobříše na jednom místě: Výjimečné setkání všech starostů od roku 1989

Dobříšská radnice. Foto: město Dobříš

DOBŘÍŠ – V rámci jedinečného večera se v Dobříši setkají všichni starostové, kteří zanechali svůj otisk na místní politické scéně od pádu socialismu až do dnešní doby. Jedná se o unikátní setkání, které se bude konat v úterý 14. listopadu od 19:00 hodin v sále dobříšského kulturního domu.

Starostové, kteří ve městě působili od roku 1989 až do současnosti, usednou u jednoho stolu a připomenou zásadní události z každého volebního období. Tato exkluzivní přehlídka historie města slibuje jedinečný pohled na to, jak se Dobříš vyvíjel a co město může očekávat v budoucnosti.

V rámci večerního programu se návštěvníci mohou těšit na veřejnou debatu, kterou bude moderovat Petr Větrovský. Tato diskuze nabídne příležitost prohloubit porozumění místní politice a umožní nahlédnout na město z perspektivy jeho vedení.

Diskuze se zúčastní Stanislav Vacek, Stanislav Holobrada, Jaroslav Melša, Jana Vlnasová a současný starosta Dobříše, Pavel Svoboda. Tito starostové se podělí o své osobní a politické zkušenosti, přiblíží zásadní kauzy a události, a také budou odpovídat na otázky z publika.

„Naše pozornost obvykle poutají každodenní události a překážky. Občas je však důležité se zastavit a ohlédnout se. Takovou by měla být i debata o posledních desetiletích v Dobříši a o tom, jak se nám daří naplňovat ideály Sametové revoluce. Přijďte strávit večer zajímavou diskuzí,“ říká současný starosta Dobříše Pavel Svoboda.

Večer slibuje nejen příležitost setkat se s bývalými starosty města, ale také společně s nimi zavzpomínat na konkrétní události nebo se jich na cokoli zeptat v závěrečné diskuzi. Vstup na tuto událost je zdarma, a pro všechny návštěvníky bude připraveno malé občerstvení.

 

Komentáře