Divadlo zítra spouští další aktivitu, tentokrát je určená dětem

Robert Tyleček, Petr Bednář a Lukáš Typlt budou číst dětem Neználkovy příběhy.

PŘÍBRAM – Divadlo sice v těchto dnech nehraje, ale hledá si také cestu ke svým divákům a fanouškům. Spustilo například promítání záznamů starších úspěšných příbramských představení a nyní přichází s dalším počinem určeným pro děti.

Herci příbramského souboru Robert Tyleček, Lukáš Typlt a ředitel divadla Petr Bednář budou číst Neználkovy příběhy. Nebude to video, ale audio. Já samozřejmě vím, kdo je Neználek, ale možná, že mladší generace budou trochu tápat. Knihu vybral ředitel divadla.„Já jsem knížky o Neználkovi sbíral a mám je dodnes. Netuším, jestli o jeho příběhy bude zájem. Zatím každý natočil dvě kapitoly, což znamená šest dílů. Pokud bude zájem, tak budeme pokračovat a pokud nebude, tak to byl zkrátka pokus, který se nepovedl,“ míní Petr Bednář.

Projektu říkají Divadelníček a nahrávka objeví každý den, včetně sobot a nedělí, na divadelním facebooku. A pravidelně ve 14 hodin. „Dětem ho samozřejmě můžete pustit kdykoliv,“ dodává ředitel divadla s tím, že první část Neználkových příběhů se divadelním facebooku objeví zítra, tedy v pátek 27. března.

Komentáře